BLENDERY

Blendery Blendtec 725

Nowość
Blendery Blendtec 725
ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 3 590,00 PLN
Producent: Blendtec
Indeks: Blendtec 725
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 15,00 PLN (przedpłata) 19,00 PLN (pobranie)
Opis

Blendtec Designer 725 ogłoszony najlepszym blenderem 2019 roku.

Jak co roku eksperci “Gadget Review” przetestowali 20 blenderów i wybrali z nich TOP 5. Jest nam niezmiernie miło poinformować, że nasz bestsellerowy blender kielichowy Blendtec Designer 725 został uznany za najlepszy blender kielichowy na rynku!

Nie tylko wygrał nagrodę Editor’s Choice, ale został też wybrany najlepszym blenderem roku w kategorii smoothie pokonując takie marki jak Vitamix (więcej o różnicach pomiędzy topowym modelem Vitamix A3500 vs Blendtec 725).

Bez wątpienia to najlepszy blender jaki możesz kupić

Gadget Review, 2019

Co wyróżnia dobry blender? Z całą pewnością moc, ilość obrotówjakość wykonaniatechnologiabezpieczeństwo, serwis i gwarancja. Nasz bestsellerowy blender z linii Designer 725 to z całą pewnością najbardziej zaawansowany technologicznie blender na świecie.

Blendtec to również jakość. Blendtec 725 zrobiony jest z materiałów używanych w gastronomicznych blenderach Blendtec’a, które możesz spotkać w wielu polskich restauracjach czy kawiarniach. To dlatego nasze blendery są praktycznie niezniszczalne.

Moc 3.8 KM jest w stanie napędzić mały motor, dlatego nasz flagowy model jest w stanie zblendować wszystko. W kilkadziesiąt sekund!

Rozwiązania z naszych blenderów naśladują inne firmy (np. kształt kielicha Wild Side), jednak tylko Blendtec posiada opatentowane rozwiązania, które sprawiają że nasze blendery są po prostu najlepsze.

BLENDTEC DESIGNER 725 + kielich mini WildeSide+ Gratis!

Najbardziej inteligentny blender kielichowy na świecie.

———

Promocja! Kielich mini WildeSide+ w zestawie. Blendtec Designer 725 jest wyjątkowy pod każdym względem.  To niesamowity wygląd połączony z wyjątkowym komfortem blendowania. Wyposażony w potężny silnik o mocy  3.8 KM jest w stanie zblendować praktycznie wszystko.

Blendtec Designer 725 to jeden z najlepszych, jeśli nie najlepszy blender kielichowy jaki możesz kupić. Z całą pewnością jest to najbardziej zaawansowany i najmocniejszy blender na świecie z jednym tępym śmigłem zamiast ostrzy.

INTELIGENTNA TECHNOLOGIA SMARTBLEND

———

Blendtec Designer 725 to wyjątkowo inteligentny blender. Dzięki technologii SmartBlend wykrywa jakie składniki znajdują się w kielichu i automatycznie dostosowuje prędkość. Wyposażony w wyjątkową technologię SmartBlend wykrywa i identyfikuje potencjalne problemy, związane z przegrzaniem czy kieszeniami powietrznymi. Np. jeśli wlejesz zbyt mało wody, blender powiadomi Cię o tym.

Tego nie potrafi żaden inny blender na rynku.


100-STOPNIOWA REGULACJA PRĘDKOŚCI + FUKCJA PULSE

———

Za pomocą panelu dotykowego możesz wybierać z maksymalnie 100 prędkości. Wystarczy delikatny ruch palcem.

Regulując prędkość panel wskazuje kolejne etapy: mieszanie, siekanie, blendowanie i oczyszczanie. Uzyskaj płynną, precyzyjną kontrolę prędkości przesuwając delikatnie palec. Blender wskaże Ci wybór odpowiedniej prędkości do mieszania, siekania, blendowania lub czyszczenia. Użyj funkcji PULSE do dodatkowego zwiększenia mocy blendowania. Tak potrafi tylko najlepszy blender.


6 AUTOMATYCZNYCH PROGRAMÓW

———

Koniec ze zgadywaniem jakiej prędkości najlepiej użyć. Blendtec Designer 725 posiada 6 automatycznych programów: smoothie, sos, sorbet, soku (z całych owoców tzw whole juice), gorąca zupa i automatyczne czyszczenie. Dzięki automatycznym programom blender sam precyzyjnie dobiera i reguluje optymalną prędkość. Oczywiście możesz w naszym blenderze zrobić mojito, salsę, pesto, mąką czy ulubione lody. Model Designer 725 nie zna granic.


DOPASOWUJE SIĘ DO TWOICH POTRZEB – Tak potrafi tylko najlepszy blender

———

Chcesz wydłużyć czas blendowania w jednym z automatycznych programów? Nic prostszego. Podczas blendowania dotknij ikonkę programu, z którego aktualnie korzystasz, a czas blendowania wydłuży się o 10 sekund. Jednym przyciskiem możesz osiągnąć konsystencję, której szukasz.


SPECYFIKACJA

———

 • maksymalna moc 3.8 KM, 1800 Watt
 • podświetlany panel dotykowy
 • 6 automatycznych programów: smoothie, sos, sorbet, sok (całe owoce), gorąca zupa, automatyczne czyszczenie, które z pewnością polubisz
 • 100 poziomów prędkości, regulowanych za pomocą dotykowego suwaka + funkcja PULSE

ZESTAW BLENTEC DESIGNER 725 ZAWIERA

———

 • podstawa blendera Blendtec Designer 725
 • kielich WildSide+ o pojemności aż 2,6 litra
 • kielich mini WildeSide+ Gratis
 • instrukcja obsługi
 • 8 letnia gwarancja
 • przepisy
 • bestsellerowa książka „Zdrowe i kolorowe smoothie na każdy dzień”

Blendtec Designer 725

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy
Wideo

) ->