Producenci

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
AEG-ELECTROLUX
Brak opisu
Aerolatte
Brak opisu
AFRELLI
Brak opisu
Alfi
Brak opisu
Alligator
Brak opisu
Arcos
Brak opisu
Ashdene
Brak opisu
AVINTAGE
Brak opisu
Berg
Brak opisu
BLANCO
Brak opisu
BLANCO AKCESORIA
Brak opisu
BLANCO SP
Brak opisu
Blendtec
Brak opisu
BRABANTIA
Brak opisu
Bunmei
Brak opisu
CATA
Brak opisu
CHROMA
Noże type301 - już teraz wiadomo, że staną się legendą, tak jak legendą stały się prawie wszystkie projekty Ferdynanda Porsche, fascynujące swą oryginalnością. Znalazły już swoich zagorzałych fanów niemalże w każdym zakątku świata. Zaprojektowane przez genialnego projektanta, wykonane przez japońską firmę CHROMA, łączą w sobie kilka podstawowych cech charakterystycznych dla jego projektów: czysta, ponadczasowa forma w służbie funkcji, użycie nowoczesnych materiałów do konstrukcji, wykończenie wysokiej jakości i połączenie tradycji rzemiosła z zaawansowaną technologią.
 
Wyprodukowanie tych noży powierzono firmie CHROMA, która odniosła ogromny, światowy sukces nożami HAIKU, bardzo wysoko notowanymi nożami wśród profesjonalistów.
 
Noże type301 - nie tylko pięknie zaprojektowane, to również bardzo wysokiej klasy narzędzia do krojenia, wykonane z najwyższej jakości materiałów: rączka - wykonana ze stali nierdzewnej 18/10, ostrze - z czystej stali japońskiej 301 (łączenie jest niewidoczne).
 
Noże type301 - już znalazły swoje miejsce w wiedeńskim Muzeum Sztuki Nowoczesnej (Vienna Modern Museum) i w słynnym nowojorskim muzeum MoMA (Museum of Modern Art). Zdobyły również kilka innych prestiżowych nagród i wyróżnień. Więcej informacji w zakładce o nożach oraz rekomendacje.
CIARKO
Brak opisu
CLIMADIFF
CLIMADIFF: MARKA, WARTOŚCI.
Dzięki podwójnej kulturze, marka Climadiff rodzi się ze sprytnego połączenia naszej wiedzy technicznej i naszej miłości do dobrego wina . 
Założona w 1997 roku firma Climadiff stała się ważnym graczem w branży AGD i szybko narzuciła swoją wiedzę w dziedzinie ochrony wina.
 
Na początku zrozumieliśmy pojawienie się nowych potrzeb w tej dziedzinie. Byliśmy w stanie przewidzieć i zaoferować nasze usługi entuzjastom win i profesjonalistom, opracowując gamę produktów wysokiej jakości po konkurencyjnych cenach.
 
CLIMADIFF, SPECJALISTA NR 1
Poza naszą wiodącą pozycją , Climadiff wywodzi swoją prawdziwą legitymację ze swojego unikalnego pochodzenia, w sercu świata wina.
 
Daleko od zwykłych stereotypy w świecie przemysłu, jesteśmy rzeczywiście wyjątkowy wynik spotkania osobistości zjednoczonych miłością dobrze wykonanej pracy i długą tradycję winorośli.
 
DZIEDZICTWO DŁUGOTERMINOWEJ WITRYNY
Climadiff jest ściśle związany z jednym z nielicznych sklasyfikowanych przyrostów apelacji "Côtes de Provence", od rodziny jej założyciela. Bogaty w tradycję przekazaną przez ponad 13 pokoleń, majątek założony w 1740 roku daje Climadiff wyjątkową wiedzę i zrozumienie wina i jego tajemnic .
 
KOMINY WINA ZAPROJEKTOWANE W SERCU NAJBARDZIEJ PIĘKNYCH REGIONÓW FRANCJI
Climadiff znajduje się teraz w Arnage, w Sarthe (72). To gdzie inżynieryjne, technicy i biznesowych firmy, wszyscy koneserzy i miłośnicy wina, projektować efektywne, innowacyjne i wysokiej jakości ku uciesze miłośników wina, czy są amatorami czy zawodowcami.
 
Ponadto wszystkie nasze asortymenty do starzenia i konserwacji są produkowane w Europie.
 
"Climadiff, firma zrodzona z miłości do wina"
Concept
Brak opisu
Daniel Rubinetterie
Brak opisu
De Dietrich

 

DE DIETRICH - LUKSUSOWE AGD. De Dietrich to marka z ponad 300-letnią historią, która oferuje bogaty asortyment najwyższej jakości urządzeń AGD – płyt grzewczych, piekarników, okapów, lodówek i zmywarek. Wszystkie modele łączą w sobie niepowtarzalną stylistykę oraz innowacyjną technologię.

Technologie i patenty marki DE DIETRICH:
1977 – pierwsze projekty piekarników elektrycznych,
1982 – pierwszy na rynku piekarnik pirolityczny,
1997 – rozwój piekarników z „zimnymi drzwiami”,
1997 – pierwsze urządzenie do gotowania wykorzystujące parę wodną,
1999 – największe na rynku pole indukcji (28 cm),
2000 – opatentowanie technologii Eolyse i Pirocontrol,
2001 – zmywarka do naczyń z technologią ICS I wyświetlaczem,
2001 – pole grzejne indukcyjne Boost o największej na rynku mocy (3600 W),,
2003 – pierwsza na rynku płyta gazowa DIVA ze sterowaniem sensorowym,
2003 – pierwsza na rynku płyta indukcyjna z funkcją programowania – Start Control,
2004 – funkcja gotowanie w Niskiej Temperaturze,
2004 – pierwsza na rynku ceramiczna płyta indukcyjna sterowana pilotem,
2007 – nowa zmywarka Quattro ze zróżnicowanymi trybami zmywania oraz innowacyjna płyta indukcyjna Continuum z wolną strefą gotowania,
2011 – wprowadzenie na rynek największej „wolnej strefy do gotowania” – płyta indukcyjna Piano/model DTIM1000C/

Nieustanne poszukiwanie doskonałości było przez 325 lat historii i nadal jest dominującym elementem fi lozofi i marki De Dietrich.

Marka De Dietrich jest dumna z faktu, że sygnuje swe produkty oznakowaniem gwarantującym pochodzenie z Francji »Origine France Garantie«.Dzięki działającemu w Paryżu zespołowi projektantów, wydziałowi badawczo-rozwojowemu oraz trzech fabrykach we Francji, ponad 180 naszych produktów posiada ten certyfi kat. Naszymi priorytetami są kontrola jakości na każdym etapie produkcji, zmniejszenie emisji dwutlenku węgla oraz zachowanie i wzbogacenie jedynej w swoim rodzaju biegłości technologicznej. Wspomniane oznakowanie – stworzone w maju 2011 z inicjatywy francuskiego ministerstwa przemysłu – jest synonimem jawności i wiarygodności informacji o pochodzeniu i procesie produkcyjnym wyrobów marki De Dietrich.
Dla wymagających konsumentów stanowi punkt odniesienia w poszukiwaniu produktów
doskonałych pod względem parametrów, jakości i prestiżu.

ELECTROLUX
Brak opisu
ELICA
Brak opisu
ELLECI
Brak opisu
FABER
Brak opisu
FALMEC
Brak opisu
Feel
Brak opisu
FENU
Brak opisu
Finlux
Brak opisu
FRANKE
Brak opisu
FRECAN
Brak opisu
GARCIMA
Brak opisu
GLOBAL
TRADYCJA
 
Tysiąc lat temu japońscy płatnerze opracowali do perfekcji sztukę wykuwania mieczy, aby ich ostre, wytrzymałe klingi jak najlepiej służyły Samurajom – budzącej grozę kaście wojowników. Rzemieślnicy z fabryki Yoshikin w mieście Tsubame podtrzymują tę wielowiekową tradycję, wytwarzając szlachetne noże i narzędzia kuchenne na miarę współczesnych potrzeb.
 
Japońska spółka Yoshida Metal Industry Co., Ltd. (Yoshikin) powstała w 1954 r. w prefekturze Niigata, w mieście Yoshida (dzisiejsze Tsubame), jako lokalny producent wyrobów ze stali nierdzewnej. W 1960 r. wprowadziła serię nadal bardzo popularnych noży Bunmei Gincho, która zawojowała rynek japońskich noży kuchennych, wytwarzanych do tego czasu niemal wyłącznie ze stali konwencjonalnej. Sukces Yoshikin polegał na zastosowaniu technologii, dzięki której łatwiejsze w utrzymaniu narzędzia ze stali nierdzewnej wyposażono w klingi nie ustępujące pod względem jakości tradycyjnym nożom kuchennym, wykonanym ze zwykłych stopów stali.
 
Kolejny krok naprzód w rozwijanej przez Yoshikin koncepcji noży kuchennych wiązał się z zaadoptowaniem technologii produkcji zastaw stołowych: w ten sposób narodziła się linia GLOBAL. Od 1978 r. opierano się na założeniu, że te nowe, doskonale zaprojektowane i zaawansowane technologicznie noże, będą łączyły w sobie estetykę włoskiego wzornictwa, niemiecką wytrzymałość i japońską precyzję. Idea Yoshikin, aby cały nóż – od czubka ostrza po kraniec rękojeści – sporządzić z jednego fragmentu stali, zrobiła w świecie kulinariów prawdziwą furorę.
 
Pierwsze noże GLOBAL zaprojektował w 1985 r. Komin Yamada. Światowej sławy projektant wzornictwa przemysłowego zgodził się stworzyć linię produktów, które zrewolucjonizują rynek. Wykorzystał w tym celu najlepsze materiały i najnowocześniejsze trendy w designie. Dysponował niemal nieograniczonym budżetem, pracując nad nożami kuchennymi, które przypadłyby do gustu zarówno profesjonalnym szefom kuchni, jak i amatorom sztuki kulinarnej. Nowe narzędzia miały być wygodne i łatwe w użyciu, a jednocześnie sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających konsumentów.
 
noże Global
KUNSZT I FUNKCJONALNOŚĆ
 
Noże GLOBAL są wykonane z materiałów najwyższej jakości. Do wyrobu klingi stosowana jest opatentowana przez Yoshikin, wysokowęglowa stal nierdzewna Cromova 18 (zawierająca 18% chromu, molibden i wanad). Materiał poddawany jest najpierw obróbce cieplnej w temperaturze 1000ºC, następnie obróbce podzerowej – w temperaturze -80ºC, po czym ponownie jest nagrzewany. Proces wymrażania powoduje wzrost twardości stali do poziomu 56-58 w skali C Rockwella, dzięki czemu nóż zachowuje ostrość o wiele dłużej niż produkty z innych stopów i staje się wyjątkowo odporny na rdzę, przebarwienia czy korozję.
 
Noże GLOBAL cechuje wypukły szlif głowni, widoczny w jej przekroju poprzecznym. Boczna powierzchnia klingi – od grzbietu do krawędzi ostrza – nie jest linią prostą, lecz łagodną krzywą. Dzięki takiemu rozwiązaniu ostrze kroi o wiele skuteczniej, a produkty żywnościowe łatwo odchodzą od noża.
 
Pojedyncze noże, podobnie jak w dawnych czasach miecze Samurajów, są dokładnie ważone, aby jako gotowe, doskonale wyważone narzędzia idealnie leżały w dłoni. Ich płynne kształty i jednolita konstrukcja eliminują problem zakamarków, w których mogłyby się zbierać resztki jedzenia lub brud. Spełniają zatem najbardziej restrykcyjne normy w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy. Charakterystyczna dla produktów GLOBAL "kropkowana" rękojeść, której powierzchnia pokryta jest regularnie wgłębieniami (przypominającymi na zdjęciach kropki), gwarantuje pewny uchwyt i zapobiega wyślizgnięciu się noża z dłoni, tudzież podrażnieniom skóry.
Początkowo komplet noży GLOBAL wyglądał dość skromnie, lecz na przestrzeni lat ilość produktów z tej linii zwiększyła się do ponad 100. W ofercie znajdują się narzędzia specjalistyczne, służące do wszelkich możliwych czynności związanych z przygotowywaniem posiłków.
 
Pierwszorzędne miecze przydawały Samurajom świetności i klasy. W dzisiejszych czasach noże GLOBAL wzbogacają talent i osiągnięcia najznakomitszych szefów kuchni – czy to mistrzów w swoim zawodzie, czy też kuchmistrzów domowych.
 
Komin Yamada
DOWODY UZNANIA
 
Mimo swoich skromnych początków, noże GLOBAL od lat 90-tych ubiegłego wieku nieprzerwanie święcą na świecie triumfy. Powstają w tej samej fabryce Yoshikin w prefekturze Niigata i wciąż są wykonywane ręcznie, zgodnie z najwyższymi standardami. Sprzedawane w ponad 95 krajach, cieszą się coraz większym uznaniem i zainteresowaniem klientów.
 
Noże GLOBAL zdobyły wiele prestiżowych nagród:
 
GLOBALO
Brak opisu
Gorenje
Brak opisu
HITACHI
Brak opisu
Import LEANToys
Brak opisu
In Sink Erator
Brak opisu
InSinkErator
Brak opisu
KERNAU
Brak opisu
Korkmaz
Brak opisu
Kuvings
Brak opisu
KWC
KWC

KWC to szwajcarska marka, która powstała w 1874 roku.
Po 143 latach zakład produkcyjny nadal znajduje się dokładnie w tym samym miejscu. KWC to nie tylko marka – KWC to tradycja.

Szwajcarskie dziedzictwo KWC to bardzo ważny element produkcji baterii i zlewozmywaków. Szwajcarzy znani są z zamiłowania do precyzji, niezawodności i funkcjonalnego wzornictwa.

 

Inowacje, precyzja i wzornictwo 

Innowacje są siłą napędową marki KWC, która jako pierwsza opracowała baterię z wyciąganą wylewką oraz jako pierwsza wprowadziła na rynek baterię z głowicą ceramiczną. 

Od 2013 marka KWC należy do koncernu Franke, którego specjalnością jest produkcja urządzeń kuchennych – nie tylko baterii i zlewozmywaków, ale także okapów, płyt grzewczych, piekarników oraz blatów kuchennych. 

Laura Ashley
Brak opisu
LEAN CARS
Brak opisu
LEGNOART
Brak opisu
LEONARDO
Brak opisu
LIEBHERR
Brak opisu
LotusGrill
Brak opisu
MAAN
Brak opisu
Mcusta Zanmai
Brak opisu
Milly Mally
Brak opisu
MPM
MPM
Brak opisu
MUELLEX
Brak opisu
NODOR
Brak opisu
NOVIS
Brak opisu
NOVY

NOVY powstała w 1908 roku, a od 1965 roku produkuje wysokiej jakości okapy kuchenne. Od samego początku firma postawiła sobie za cel wprowadzenie na rynek niezwykle cichych urządzeń, które równocześnie charakteryzować się będą niezwykłą skutecznością wyciągu oparów. Dzięki unikalnej technologii odprowadzania obwodowego, opary kuchenne pochłaniane są na obrzeżach okapu, co uniemożliwia im rozprzestrzenianie się w kuchni. Novy zapewnia wysokiej klasy rozwiązania do kuchni w każdym stylu i o dowolnym rozkładzie – od rzucających się w oczy modeli, poprzez te ukryte w suficie lub szafkach. Każde urządzenie wykonane jest z najlepszych materiałów i wykończone z najwyższą uwagą i dbałością o detale.

Nytta Design
Brak opisu
Paffoni
Brak opisu
Reginox
Brak opisu
ROHE GERMANY

ROHE Niemcy, to młoda firma z pomysłów i aspiracji, aby życie ludzkie uczynić piękniejszym. Założona w 2005 roku jako firma partnerska Josef-Schulte Ufer KG, rozwijamy i sprzedajemy artykuły stylu życia związanych z gotowania i przyjemności. Opowiadamy się za styl, emocje i miłość życia.

Samsung

Grupa Samsung, będąca dawniej konglomeratem (czebolem), zatrudnia obecnie na całym świecie ponad 400 tysięcy pracowników w przemyśle samochodowym, elektronicznym, chemicznym, lotniczym, stoczniowym, w handlu, hotelarstwie, parkach rozrywki, przy projektowaniu i budowie wysokościowców, oraz w przemyśle tekstylnym i spożywczym. Po azjatyckim kryzysie finansowym, oddziały firmy Samsung zajmujące się poszczególnymi sektorami rynku są osobnymi firmami podlegającymi Grupie Samsung. 

Satake
Brak opisu
SCANPAN
Brak opisu
SCHOCK
Brak opisu
SCHOCK PREMIUM
Brak opisu
Schulte-Ufer

treść obrazu

PRZEGLĄD MOŻLIWYCH WZORÓW PRODUKTÓW I FUNKCJI

 

Powłoka XXStrong-diament-stick

Ponadto powłoka z naszych produktów, zwracamy szczególną uwagę. Więc używamy wybitne właściwości diamentu dla unikalnej powłoką nieprzywierającą: Cechą szczególną naszych XXstrong-diamentowej powłoki jest to, że jest niezwykle odporna na zarysowania i ścieranie i są odporne na temperatury do 300 ° C. Ponadto doskonały efekt antyadhezyjna zapobiega przywieraniu smażonych lub wypiekach. Funkcje te są specjalnie zaprojektowane do naczyń ze stali nierdzewnej i dlaczego tylko w serii patelni Romana i XXstrong używany. W połączeniu z podłożem miedzi Protherm® Allherd każdy XXStrong-diament-pan osiągnie temperaturę roboczą w krótkim czasie - do smażenia i pieczenia najlepszych wyników.

 

XXStrong ceramiczną powłoką antyadhezyjną

XXStrong ceramiczną powłoką nieprzywierającą posiada odpowiednie właściwości XXStrong-diamentowej powłoki i wyposaża nasze specjalne produkty z aluminium. Ich zalety zostały już nagrodzone przez niezależne instytuty. Magazyn Öko-Test oceniane w grudniu 2005 roku ten produkt jako „bardzo dobry”, magazyn testowym Emporio w październiku 2010 roku jako „dobre”. Te cechy są następujące: bardzo odporny na wysokie temperatury (aż do 250 ° C), a zwłaszcza na ścieranie. Powłoka nawet posiada łopatki wykonane z metalowym stojaku. 

 

PROTHERM ® Allherd-bazie miedzi

Oprócz dobrej powłoki dna naczynia ma decydujące znaczenie dla doskonałego przygotowania posiłku. Dlatego też wyposażyć tylko europejskim dostawcą wielu naszych uprzęży z odpowiednim indukcji protherm®Kupferboden zewnątrz. Bo tylko ta ziemia ma najlepszą przewodność cieplną i właściwości regulacyjnych! Chociaż miedź jest bardzo drogie, drogie i przetwarzanie - a szczególnie dobry i szybki przewodnikiem ciepła miedź pomaga oszczędzać energię i gotowanie zachowuje witaminy. Baza miedź nagrzewa się szybko, optymalnie rozprowadza ciepło reaguje na każdą zmianę temperatury i pozwala na doskonałe rezultaty gotowania z najniższego poboru energii. Z ziemi miedzi Protherm® Allherd gotować zdrowe i energooszczędne.

 

ECOTHERM ® Allherd podstawy kapsuły glinu (uprzednio Ecoline)

Jako zasadę Allherd miedzi Protherm® oszczędza również kapsułki na bazie aluminium energii Ecotherm® Allherd. Rozparzacz na najwyższym poziomie podłogi magazynuje ciepło absorbowane. Po kucharzy do gotowania, zasilanie może być zmniejszona. Przechowywane ciepła od teraz wspiera proces gotowania dostarczane są rzetelnie iw sposób ciągły do ​​jedzenia. W ten sposób, zasilanie może być zmniejszona lub zatrzymana przed końcem gotowania.

 

3, warstwa materiału indukcji

Produkty te łączą wysokiej jakości materiał 3 warstwy z indukcyjnym zewnątrz odpowiedniej warstwie ze stali nierdzewnej, aluminium rdzenia w środku i warstwą ze stali nierdzewnej w środku. Razem stanowią one szybkiej dystrybucji ciepła, magazynowania ciepła i efektywności energetycznej. Gwarantuje gotowania żywności bezpiecznej i smażenia.

 

VPA zatwierdzony wydajność cięcia

VPA sprawdza wydajność cięcia sklepu sztućce i produkcja sztućców. Ponad 2500 klientów na całym świecie polegają na doskonałej jakości i obiektywności badania i kontroli. Uszczelnienie VPA jakości potwierdza, że ​​wysoka wartość została umieszczona na użyteczność i bezpieczeństwo produktu poprzez regulacyjną Oprócz zgodności.

 

Żeliwa i oddanych emalliertes żelaza

Żeliwne i emaliowane żeliwne są jednymi z najstarszych materiałów verwanden w zakresie kuchennych. Żeliwo jest trwała i ma właściwość do przechowywania ciepła wprowadzonego przez długi okres i dostarczania równomiernie na dnie i bokach gotowania i smażone jedzenie. Od 19 wieku żelaza szarego, który jest stosowany w przemyśle spożywczym, pokrytej warstwą emalii lub uszczelnione. Przenikanie innych substancji, takich jak tłuszcze, w żeliwie nie jest już możliwe. Ponadto żeliwa przed korozją (rdzy) jest chronione. Szkliwo jest mieszanina krzemianów i tlenków metali, charakterystyki osiągnięte przez stopienie szkła wygląd podobny. Najbardziej powszechnym zjawiskiem czystego krzemianu można znaleźć w skalenia. Tusz stosowany do kuchennych emalii jest całkowicie wkładkę, czyli bez innych substancji reaguje z powłoką emaliową. Dlatego szkliwo jest całkowicie bezpieczny w użyciu w perspektywie zdrowia 

 

EasyDrop

„Easy drop”  funkcję wylewanie  umożliwia całkowicie bezpieczne i wygodne wylewanie z pokrywką.
 

 

PTFE / PFOA darmo

Opis poniżej.
 

 

Powłoka Nonstick Siegutal

Trwałe i bardzo odporne na ścieranie i odporne na ścieranie powłoki Siegutal przywieraniu.

 

powłoka nieprzywierająca Siegutal +

Siegutal Plus nieprzywierająca powłoka ma wysoką odporność na ścieranie, przy zachowaniu właściwości antyadhezyjną. Jest idealny do gotowania i Bratgeschirren nierdzewnej stali i aluminium uszczelniających.

 

odpowiednim piecu

produkt ten jest odporny na działanie ciepła i może być bezpiecznie stosowany w każdym piecu.

 

indukcja

Oprócz wszystkich popularnych typów pieców produkt ten jest odpowiedni dla płyt grzewczych indukcyjnych.

 

można myć w zmywarce

Gotowania i smażenia nadaje się do zmywarek.

 

można myć w zmywarce

Gotowania i smażenia można łatwo czyścić maszyn.

SeeNERGY
Brak opisu
SEKIMAGOROKU
Brak opisu
SHARP
Brak opisu
Shikisai
Brak opisu
SILIT
Brak opisu
Skeppshult
Brak opisu
SMEG
Brak opisu
SMEG SDA
Brak opisu
Tojiro
Brak opisu
VDB
VDB
Brak opisu
Vestfrost
Brak opisu
WMF
WMF
Brak opisu
WMF ELECTRO
Brak opisu
Yamazaki
Brak opisu
YAXELL

 

) ->