Producenci

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
AEG-ELECTROLUX
Brak opisu
AVINTAGE
Brak opisu
CATA
Brak opisu
CHROMA
Noże type301 - już teraz wiadomo, że staną się legendą, tak jak legendą stały się prawie wszystkie projekty Ferdynanda Porsche, fascynujące swą oryginalnością. Znalazły już swoich zagorzałych fanów niemalże w każdym zakątku świata. Zaprojektowane przez genialnego projektanta, wykonane przez japońską firmę CHROMA, łączą w sobie kilka podstawowych cech charakterystycznych dla jego projektów: czysta, ponadczasowa forma w służbie funkcji, użycie nowoczesnych materiałów do konstrukcji, wykończenie wysokiej jakości i połączenie tradycji rzemiosła z zaawansowaną technologią.
 
Wyprodukowanie tych noży powierzono firmie CHROMA, która odniosła ogromny, światowy sukces nożami HAIKU, bardzo wysoko notowanymi nożami wśród profesjonalistów.
 
Noże type301 - nie tylko pięknie zaprojektowane, to również bardzo wysokiej klasy narzędzia do krojenia, wykonane z najwyższej jakości materiałów: rączka - wykonana ze stali nierdzewnej 18/10, ostrze - z czystej stali japońskiej 301 (łączenie jest niewidoczne).
 
Noże type301 - już znalazły swoje miejsce w wiedeńskim Muzeum Sztuki Nowoczesnej (Vienna Modern Museum) i w słynnym nowojorskim muzeum MoMA (Museum of Modern Art). Zdobyły również kilka innych prestiżowych nagród i wyróżnień. Więcej informacji w zakładce o nożach oraz rekomendacje.
CLIMADIFF
CLIMADIFF: MARKA, WARTOŚCI.
Dzięki podwójnej kulturze, marka Climadiff rodzi się ze sprytnego połączenia naszej wiedzy technicznej i naszej miłości do dobrego wina . 
Założona w 1997 roku firma Climadiff stała się ważnym graczem w branży AGD i szybko narzuciła swoją wiedzę w dziedzinie ochrony wina.
 
Na początku zrozumieliśmy pojawienie się nowych potrzeb w tej dziedzinie. Byliśmy w stanie przewidzieć i zaoferować nasze usługi entuzjastom win i profesjonalistom, opracowując gamę produktów wysokiej jakości po konkurencyjnych cenach.
 
CLIMADIFF, SPECJALISTA NR 1
Poza naszą wiodącą pozycją , Climadiff wywodzi swoją prawdziwą legitymację ze swojego unikalnego pochodzenia, w sercu świata wina.
 
Daleko od zwykłych stereotypy w świecie przemysłu, jesteśmy rzeczywiście wyjątkowy wynik spotkania osobistości zjednoczonych miłością dobrze wykonanej pracy i długą tradycję winorośli.
 
DZIEDZICTWO DŁUGOTERMINOWEJ WITRYNY
Climadiff jest ściśle związany z jednym z nielicznych sklasyfikowanych przyrostów apelacji "Côtes de Provence", od rodziny jej założyciela. Bogaty w tradycję przekazaną przez ponad 13 pokoleń, majątek założony w 1740 roku daje Climadiff wyjątkową wiedzę i zrozumienie wina i jego tajemnic .
 
KOMINY WINA ZAPROJEKTOWANE W SERCU NAJBARDZIEJ PIĘKNYCH REGIONÓW FRANCJI
Climadiff znajduje się teraz w Arnage, w Sarthe (72). To gdzie inżynieryjne, technicy i biznesowych firmy, wszyscy koneserzy i miłośnicy wina, projektować efektywne, innowacyjne i wysokiej jakości ku uciesze miłośników wina, czy są amatorami czy zawodowcami.
 
Ponadto wszystkie nasze asortymenty do starzenia i konserwacji są produkowane w Europie.
 
"Climadiff, firma zrodzona z miłości do wina"
Concept
Brak opisu
De Dietrich

 

DE DIETRICH - LUKSUSOWE AGD. De Dietrich to marka z ponad 300-letnią historią, która oferuje bogaty asortyment najwyższej jakości urządzeń AGD – płyt grzewczych, piekarników, okapów, lodówek i zmywarek. Wszystkie modele łączą w sobie niepowtarzalną stylistykę oraz innowacyjną technologię.

Technologie i patenty marki DE DIETRICH:
1977 – pierwsze projekty piekarników elektrycznych,
1982 – pierwszy na rynku piekarnik pirolityczny,
1997 – rozwój piekarników z „zimnymi drzwiami”,
1997 – pierwsze urządzenie do gotowania wykorzystujące parę wodną,
1999 – największe na rynku pole indukcji (28 cm),
2000 – opatentowanie technologii Eolyse i Pirocontrol,
2001 – zmywarka do naczyń z technologią ICS I wyświetlaczem,
2001 – pole grzejne indukcyjne Boost o największej na rynku mocy (3600 W),,
2003 – pierwsza na rynku płyta gazowa DIVA ze sterowaniem sensorowym,
2003 – pierwsza na rynku płyta indukcyjna z funkcją programowania – Start Control,
2004 – funkcja gotowanie w Niskiej Temperaturze,
2004 – pierwsza na rynku ceramiczna płyta indukcyjna sterowana pilotem,
2007 – nowa zmywarka Quattro ze zróżnicowanymi trybami zmywania oraz innowacyjna płyta indukcyjna Continuum z wolną strefą gotowania,
2011 – wprowadzenie na rynek największej „wolnej strefy do gotowania” – płyta indukcyjna Piano/model DTIM1000C/

Nieustanne poszukiwanie doskonałości było przez 325 lat historii i nadal jest dominującym elementem fi lozofi i marki De Dietrich.

Marka De Dietrich jest dumna z faktu, że sygnuje swe produkty oznakowaniem gwarantującym pochodzenie z Francji »Origine France Garantie«.Dzięki działającemu w Paryżu zespołowi projektantów, wydziałowi badawczo-rozwojowemu oraz trzech fabrykach we Francji, ponad 180 naszych produktów posiada ten certyfi kat. Naszymi priorytetami są kontrola jakości na każdym etapie produkcji, zmniejszenie emisji dwutlenku węgla oraz zachowanie i wzbogacenie jedynej w swoim rodzaju biegłości technologicznej. Wspomniane oznakowanie – stworzone w maju 2011 z inicjatywy francuskiego ministerstwa przemysłu – jest synonimem jawności i wiarygodności informacji o pochodzeniu i procesie produkcyjnym wyrobów marki De Dietrich.
Dla wymagających konsumentów stanowi punkt odniesienia w poszukiwaniu produktów
doskonałych pod względem parametrów, jakości i prestiżu.

ELECTROLUX
Brak opisu
ELICA
Brak opisu
ELLECI
Brak opisu
FABER
Brak opisu
FALMEC
Brak opisu
Feel
Brak opisu
FENU
Brak opisu
Finlux
Brak opisu
FRECAN
Brak opisu
HITACHI
Brak opisu
Import LEANToys
Brak opisu
KATAOKA
Brak opisu
Korkmaz
Brak opisu
Küppersbush
Brak opisu
MAAN
Brak opisu
MPM
MPM
Brak opisu
NODOR
Brak opisu
SHARP
Brak opisu
Tojiro
Brak opisu
Vestfrost
Brak opisu
WMF
WMF
Brak opisu
YAXELL

 

) ->