FENU

OKAP SUFITOWY FENU MIPRO 100 CM Czarny

Nowość
OKAP SUFITOWY FENU MIPRO 100 CM Czarny
ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 3 549,00 PLN
Producent: FENU
Status: Magazyn centralny : zwykle 1-3 dni Magazyn centralny
Wysyłka: darmowa (przedpłata) 10,00 PLN (pobranie)
Opis

Do Państwa dyspozycji oddajemy innowacyjny okap kuchenny sufitowy Mipro marki FENU. Towar o wymiarach - szerokość 100 cm cechuje się wyjątkowym wyglądem, jak również wydajnością na poziomie 315/590 m3/h. Użycie filtrów klasy G8 zapewnia efektywne pochłanianie pary, dymu, jak również wilgoci. Sterowanie dzięki modułowi elektronicznemu i cichość pracy umożliwiają bardzo komfortowe korzystanie. Model wykończono hartowanym szkłem. Występuje w wersji czarnej i białej. W produkcie zainstalowano oświetlenie 2x LED 3W. Okap posiada turbinę zabudowaną jako osobna jednostka - umożliwia to montaż jej np. w innym pomieszczeniu.

Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem i kontaktu drogą mailową lub telefonicznego.

image
 

Oświetlenie LED

Oświetlenie w kuchni, zwłaszcza nad płytą kuchenną, ma duże znaczenie. Jasna barwa, dużo światła i energooszczędność to główne zalety zastosowania technologii LED. Żywotność żarówek LED wynosi nawet 100 tysięcy godzin.

image

Praca w trybie pochłaniacza

Okap w trybie pochłaniacza doskonale sprawdzi się w każdej kuchni, a szczególnie tam gdzie nie mamy możliwości podłączenia go do systemu wentylacyjnego. Okap działa wtedy w systemie zamkniętym. Zapachy powstające podczas gotowania zasysane są i filtrowane przez zestaw filtrów tłuszczowych. Następnie aktywne filtry węglowe oczyszczają powietrze, które trafia z powrotem do pomieszczenia. Należy pamiętać o wymianie filtrów węglowych raz na pół roku.

image

Łatwe czyszczenie

Użyte w okapie materiały są łatwe do utrzymania w czystości.

image
 

Cicha praca

Cicha praca okapu jest ważna szczególnie w przypadku kuchni otwartych. Praca okapu nie zaburza komfortu użytkowania pomieszczenia.

image
 

Okap w trybie wyciągu

Tryb pracy wyciągu wymaga podłączenia okapu do systemu wentylacyjnego. Powietrze, które trafia do okapu, jest filtrowane i usuwane z pomieszczenia przez komin wentylacyjny.

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

) ->