Do kąpieli

Rekin do Kąpieli Rybki do łowienia Siatka

Rekin do Kąpieli Rybki do łowienia Siatka
ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 32,00 PLN
Producent: Import LEANToys
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 15,00 PLN (przedpłata) 19,00 PLN (pobranie)
Opis

Zestaw Rekin + Rybki do Kąpieli 

Wieloelementowy zestaw uprzyjemniający kąpiele maluszka. Prezentujemy komplet zwierzątek morskich, które z pewnością przyniosą dużo frajdy dziecku. Ponadto zestaw ten jest również doskonałym rozwiązaniem dla rodziców, których pociecha boi się wody i nie lubi kąpieli — wielokolorowe, barwne rybki z pewnością ułatwią oswajanie się z wodą w formie zabawy.

W skład zestawu wchodzą:
- siatka do łowienia zwierzątek w kształcie rybki,
- plastikowe rybki - 8 szt, rekin do łowienia 1szt


Zwierzątka wchodzące w skład zestawu kąpielowego wykonane są z atestowanych, niegroźnych dla dziecka materiałów. Zestaw posiada certyfikat CE, stanowiący o bezpieczeństwie płynącym z użytkowania zabawki zarówno w stosunku do malucha, jak i środowiska. Siatka z plastikowym uchwytem jest bardzo poręczna i wygodna, co z pewnością ułatwi maluchowi zabawę. Stworzonka morskie zostały wykonane z wytrzymałego plastiku. W zestawie znajduje się rekin z rączką, po naciśnięciu której otwiera się jego paszcza i możemy łowić ryby.

Zabawny, kolorowy zestaw sprawdzi się zarówno w wannie, jak i w ogródkowym basenie. Ciekawą rozrywką dla maluszka może być podjęcie próby złapania wszystkich zwierzątek w sieć. Z każdym ruchem malucha woda będzie falować, a stworzenia morskie zmieniać swe położenie. Zdecydujcie się na ten zestaw i zobaczcie sami, co to za frajda!

Wymiary zestawu:
- Rekin: 30cm x 12cm x 5,5 cm

Wymiary opakowania zabawek kąpielowych:
- 4 cm x 30 cm x 7cm.

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

) ->